Новини

9 травня 2018 року

Колектив Олевського управління водного господарства прийняв участь у проведенні урочистостей присвячених 73 річниці Великої Перемоги.
В знак пошани полеглим воїнам-героям, були положені вінки до обелісків та пам’ятників на території Білокоровицької ОТГ. 73 річниця Великої Перемоги


28 квітня 2018 року

До відзначення Всесвітнього дня охорони праці, в Олевському УВГ з 23 по 28 квітня у кожному структурному підрозділі проводяться додаткові заходи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та профзахворюванням, підвищення рівня безпеки умов і гігієни праці, впровадження сучасних методів культури охорони праці.

21 квітня 2018 року

на базі управління та експлуатаційних підрозділах проведено День довкілля. Під час акції виконанні слідуючі заходи:
  • прибрано території – 2,5 га;
  • ліквідовано сміттєзвалищ - 5 од, з обсягом вивезених побутових відходів – 28 м³;
  • висаджено дерев – 290 шт;
  • висаджено кущів – 40 шт;
  • упорядковано газонів, квітників – 1,3 тис. м³.
День довкілля День довкілля


19 квітня 2018 року

В обласному управлінні водних ресурсів відбулася нарада з питань охорони праці, в якій прийняв участь головний інженер управління Савчук А.В..
Основне питання : «Підсумки роботи служб охорони праці Житомирського облводресурсів у 2017 році та у І кварталі 2018 року. Основні завдання на ІІ квартал 2018 року»


04 квітня 2018 року

За участю начальника управління Шиш З.М. відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Основне питання: виконання заходів з підготовки об’єктів до пожежно-небезпечного періоду.


22 березня 2018 року

На базі управління відбулося урочисте засідання з нагоди відзначення Всесвітнього Дня Водних ресурсів із запрошенням представників органів місцевого самоврядування. Обговорювались питання якісного стану водних ресурсів в районі, забезпеченість водними ресурсами та інше…
Проведено перегляд відеоролику «Річки України».

Класна година з учнями 8 класів Білокоровицької з/о школи №1 І-ІІІ

21 березня 2018 року

За участю головного інженера Савчука А.В. , головного гідротехніка Зеленцова А.М. проведено класну годину з учнями 8 класів Білокоровицької з/о школи №1 І-ІІІ ступенів щодо відзначення Всесвітнього дня води.

Висвітленні питання:

  • водний фонд Олевського р-ну;
  • якість водних ресурсів;
  • використання підземної води із колодязів;
  • проведення природоохоронних акцій
Класна година з учнями 8 класів Білокоровицької з/о школи №1 І-ІІІ


13 березня 2018 року

Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю головного інженера управління Савчука А.В.. Обговорювалось питання стосовно виконання заходів з підготовки та пропуску льодоходу, весняної повені та літніх паводків у 2018 році.